Celtabet Neden SMS Atıyor?

Celtabet

Sms gönderimleri elbette üyeleri rahatsız etmek için gönderilmemektedir. Örneğin, Celtabet yeni bir bonus kampanyası oluşturduğunda bu kampanyadan üyelerinin haberdar olması için sms göndermektedir. Celtabet neden sms atıyor sorusunun en doğru yanıtı bu şekildedir.

Celtabet sitesinin göndermiş olduğu sms bilgilendirmelerinden rahatsız olduysanız bunun için canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle üyeleri ciddi derecede rahatsız ediyorsa canlı destek ekibi bu konuda taleplerinize hızlı bir şekilde yanıt vererek yardımcı olacaklardır. Gönderilen sms bilgilendirme mesajları oldukça önemlidir ve bununla birlikte bonus veya diğer kampanyalardan haberdar olmanıza yardımcı olmaktadır. Endişe etmenizi gerektirecek herhangi bir durum yoktur, dilediğiniz zaman canlı destek ile iletişime geçerek sms gönderiminin sonlandırılmasını talep edebilirsiniz.

Celtabet Sms Engelleme İşlemi

Çok fazla sms bilgilendirmeleri alıyor ve bundan dolayı oldukça rahatsız mı oluyorsunuz? Celtabet resmi sitesine giriş yaptıktan sonra canlı destek ekibine bağlanarak yaşadığınız sorunu iletebilirsiniz. Bununla birlikte canlı destek ekipleri, sistemde kayıtlı olan telefon numaranızı silecektir. Böylece bir daha size sms bilgilendirmesi gönderilmeyecektir. Bu konuya oldukça hassas bir şekilde yaklaştıklarını ve hızlı bir şekilde taleplere geri dönüş yaptıklarını söyleyebiliriz.

Celtabet neden sms atıyor sorusuna vermiş olduğumuz bu cevap ile yaşadığınız sorunu kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Numaranızın sistemden silinmesi ile birlikte artık rahatsız edilmeyeceksiniz. Endişe etmeyin, Celtabet sizler için en iyisini düşünüyor ve yapmış olduğu işlemler bu konuda oldukça başarılı. Celtabet giriş adresi de bazen kullanıcılara sms olarak bildirilmektedir.

Celtabet Sms İçeriği Hakkında

Celtabet sitesi, yeni kampanyalar ve reklam çalışmaları için üyelerine genellikle sms ya da mail üzerinden iletişime geçmeyi tercih etmektedir. Kimi zaman arayabilirler fakat bunu çok sık yapmadıklarını belirtebiliriz. Canınızı sıkmanıza hiç gerek yok, çünkü dilediğiniz zaman sms gönderimini sonlandırabilirsiniz. Böylece bu sorunu da hızlı bir şekilde çözebiliriz.

Sms içeriği genellikle bonus fırsatları olarak karşımıza çıkmaktadır. Veyahut adres değişikliği gibi önemli konularla ilgili üyelere bilgilendirme yapılmaktadır. İstediğiniz zaman hem telefon numaranıza hem de mail adresinize bilgilendirme mesajları gelmesini engelleyebilirsiniz. Özellikle bahis sektöründe yer alan üyelerin bu konuda yorumlarına göz attığınızda demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Celtabet sitesinin sunmuş olduğu profesyonel hizmetten dolayı üyeler oldukça memnun görünüyor. Özellikle yaşanan herhangi bir sorun ile birlikte sorunsuz bir şekilde destek ekibi yardımcı olmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*